Молодіжні організації обурені міліцейським насильством 9 травня у Львові

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Представники молодіжних громадських організацій Львівщини засуджують події, які відбулися 9 травня у Львові, коли, проігнорувавши рішення суду про заборону масових заходів, рішення місцевих рад, працівники міліції під охороною провезли до Львова антиукраїнських екстремістів з "Родіни" і "Русского єдінства". Про це йдеться у заяві молодіжних громадських організацій, яку виголосила 12 травня 2011 року на позачерговій сесії Львівської обласної ради представниця Студентського братства Марта Назаркевич. Під заявою підписалися голови 14 молодіжних організацій, зокрема, Молодого народного руху, ВМГО "Батьківщина", МГО "Сокіл", Студентського братства Львівщини, Спілки української молоді та інших.

  "Попри заборону суду, працівники міліції забезпечили заїжджим з Криму і Одеси провокаторам можливість провести мітинг з використанням червоних прапорів. А проти львів’ян і молоді, які вийшли протестувати проти цього беззаконня, міліція застосувала брутальну силу. Десятки львів’ян – жінок, чоловіків, підлітків – постраждали від міліцейських кийків. Дехто отримав важкі травми" – йдеться у заяві.

  "Уся відповідальність за це лягає на обласну державну адміністрацію і обласне управління МВС. Ми обурені порушенням судового рішення і міліцейським насильством.

  За двадцять років Незалежності виросло нове покоління, яке не примириться з наступом українофобії, зі спробами імперсько-комуністичного реваншу, з беззаконням і поліцейщиною. Молоде покоління не примириться з режимом, що краде в України майбутнє, вдається до ницих поліцейських провокацій. Молодь перша реагує на те, що є неприйнятним для суспільства в цілому. Молодь перша дає оцінку – і підбиває підсумки.

  Тому ми ще раз хочемо наголосити: проваливши державну соціально-економічну політику, руйнуючи українську освіту, укладаючи кабальні міжнародні угоди, владний режим намагається відвернути увагу українців, організовуючи цинічні червонопрапорні провокації, намагається залякати українців, демонструючи брутальність міліції.

  Промосковські "ляльководи", відвертаючи увагу українського народу від соціальної катастрофи, що насувається, намагаються примітивними провокаціями продовжити своє перебування при владі. Але провокації влади і поліцейські безчинства дають протилежний ефект – вони лише свідчать про слабкість режиму і є провісниками його кінця.

  Закликаємо депутатів Львівської обласної ради дати справедливу оцінку поліцейській провокації, що відбулася у Львові 9 травня 2011 року".

  Прес-служба Всеукраїнського об’єднання "Свобода" 

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150