У Коломиї підняли тарифи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора на засіданні виконавчого комітету Коломийської ради після доволі довгих дискусій члени виконкому проголосували за підняття тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, точніше «привели тарифи до економічно обґрунтованих цін».

  Ні доводи окремих депутатів міської ради від «БЮТу», «Фронту змін», Народного руху України, ні рішення громадських слухань, ні навіть виступ присутнього на засіданні виконкому народного депутата України Володимира Ар’єва не змогли переконати членів виконкому у недоцільності підняття тарифів, який тягарем ляже на населення. Однак, як кимось із залу було підмічено, за підняття тарифів для мешканців багатоквартирних будинків голосували люди, тобто члени виконкому, яких це рішення ніяким чином не стосується, адже проживають вони у власних будинках.

  Серед 18 присутніх на засіданні членів виконкому при необхідних 12 голосах для ухвалення рішення вирішальним, тобто 12-тим, став голос «ЗА» підняття тарифів секретаря Коломийської міської ради Ярослава Гошія, представника БЮТу. Така позиція бютівського секретаря не може не дивувати, особливо після численних заяв і лідерки БЮТу Юлії Тимошенко, і депутатів Верховної ради від цієї політсили про недоцільність підняття тарифів для зубожілого населення та ініціювання запровадження мораторію на підняття цін за комунпослуги. Невже у Коломиї БЮТ дав тріщину, а слова низових його членів насправді розходяться із ділом та суттєво відрізняються від задекларованої політики партії? Ймовірно, дехто почав здавати позиції з огляду на останні події. Маю на увазі суд над лідеркою БЮТу.

  Ради справедливості треба зазначити, що інші члени виконкому, делеговані туди БЮТом, не голосували за це рішення. Не голосували і представники «Свободи» та «Фронту Змін», а також окремих громадських організацій міста.

  Тож, Коломийські тарифи, які є одними із найвищих у області, підняли ще вище, тобто підкоригувати, а саме:

  – з 1,11 грн. за 1 м кв. загальної площі квартири для будинків без ліфтів до 1,22 грн. за 1 м кв.;

  – з 1,35 грн. за 1 м кв. загальної площі квартири для будинків з ліфтами до 1,54 грн. за 1 м кв.
   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150