В Івано-Франківську обміняють пиво на трьох блондинок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Оригінальну акцію проведуть завтра, 1 вересня в Івано-Франківську активісти ГО "Український вектор" та ГО "Максимум". Три блондинки в обмін на пиво, від якого всі бажаючі зможуть відмовитись, виливши його в каністру, будуть роздягатися.

  Організатори акції, що матиме назву "Здорове майбутнє чи пивний алкоголізм?" зазначають, що досить популярний міф "не буває красивих дівчат, а буває мало пива", буде розвінчано.

  "Завтра ми зруйнуємо цей міф, бо красиві дівчата є і вони хочуть мати тверезих та здорових хлопців, а ті, що ведуться на тих, що більше можуть випити якраз і є "героїнями" того вислову. Буде весело та гаряче", – прокоментувала Ольга Більчак, співорганізатор акції.

  «В наш час великі компанії під слабоалкогольними напоями ховають справжню отруту для людей! Я переконаний, що в Україні потрібно заборонити рекламу всіх спиртних напоїв, в тому числі й пива! А в нас все навпаки: футболісти та спортсмени замість здорового способу життя рекламують пиво, що зовсім не сприяє розвитку здорової та сильної нації!», – заявив голова ГО «Український вектор» Микола Гавриляк.

  Також Планується провести вуличне опитування за участю незмінного його ведучого Руслана Коцаби. Опитування матиме на меті визначити ставлення франківчан до алкоголю та пива зокрема.

  Також хочемо нагадати, що цього року Україна посіла 1 місце в світі за рівнем дитячого алкоголізму, що є негативною тенденцією, адже позаду нас навіть Росія!

  Початок о 14:00 на Вічевому майдані.
   

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150