В Івано-Франківську перенесли суд щодо заборони червоних прапорів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківський окружний адміністративний суд переніс на 20 вересня цього року засідання з розгляду адміністративної справи за позовом заступника прокурора Івано-Франківської області Володимира Дем’яника до Івано-Франківської облради про визнання недійсними та скасування пунктів 3, 4 рішення облради від 15 квітня 2011 року «Про звернення обласної ради «9 травня – День пам’яті».

  Як повідомили в юридичному відділі Івано-Франківської облради, суд переніс засідання, оскільки на нього не з’явилися представники прокуратури.

  Нагадаємо, заступник прокурора Івано-Франківської області Володимир Дем’яник оскаржив рішення обласної ради про заборону використання в області червоних прапорів 11 серпня.

  Зокрема, уп.5 даного рішення йдеться: «Заборонити на території Івано-Франківської області публічне використання, а також вивішування, демонстрацію, встановлення в будь-якій формі антиконституційних червоних прапорів (так званих«червоних прапорів Перемоги») на всіх державних установах області, приміщеннях державної та комунальної форм власності, інших спорудах незалежно від їх форм власності та підвідомчій підпорядкованості».

  Згідно з п.4, депутати доручили Івано-Франківської ОДА, райдержадміністраціям, райрадам, міським головам, селищним та сільським головам області, керівникам правоохоронних органів та їх структурним підрозділам забезпечити неухильне та повне виконання на території області цього рішення відповідно до чинного законодавства. 

   «Український тиждень»

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150