Ви не хочете пива? Отримайте стриптиз

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Стриптиз в обмін на пиво. Так можна коротко охарактеризувати антиалкогольну акцію ГО «Український вектор», яка проходила сьогодні на Вічевому майдані Івано-Франківська і привернула до себе неабияку увагу мешканців та гостей міста.

  В ході заходу усім перехожим пропонувалось вилити до великого 20-літрового відра пляшку, дві, або більше (кому скільки не шкода) пива в обмін на стриптиз від привабливої білявки. По мірі того, як з десяток хлопців налили пляшку за пляшкою майже повне відро пива (треба відзначити, що вийшов досить колоритний мікс з пива різної міцності, світлоти та найрізноманітніших марок), дівчина скинула з себе верхній одяг і опинилась в одному купальнику та туфлях на підборах. Не вистачало якоїсь пляшки-двох хмільного напою і дівчина могла б позувати для картини у стилі ню. Цього, однак, не сталося, бо ж заготовлене для акції пиво закінчилось, а з перехожих розпрощатись з придбаним «за кровні» бурштиновим напоєм якось ніхто не поспішав. Тож стриптиз залишився незакінченим, а пиво під захоплено-заздрісні вигуки присутніх вилили в колодязь дощопримальної каналізації.

  Як повідомив організатор акції – голова ГО «Український вектор» Микола Гавриляк, в такий спосіб планувалось показати усім івано-франківцям, що фраза «негарних жінок не буває – буває замало пива» є неактуальною, а красива жінка залишається красивою, незалежно від наявності чи відсутності алкоголю. Та й вподобають гарні дівчата, мовляв, лишень здорових, не зіпсутих алкоголем чоловіків.

  От тільки насправді виглядало воно якось не так – так, ніби пивний алкоголізм нашій молоді запропонували проміняти на торгівлю тілом. 

  фоторепортаж

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150