Буковель відкрив представництва у соціальних мережах 

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Найбільший у Східній Європі гірськолижний курорт Буковель оголосив про відкриття офіційних представництв у соціальних мережах Facebook та «В Контакте». Про це повідомляє прес-служба курорту.

  На сторінках в обох соціальних мережах буде максимум практичної інформації для відвідувачів – стан схилів, погода, веб-камери, можливість перевірити свої абонементи (ski-pass), сезонні акції та анонси подій на курорті.

  Планується можливість бронювати проживання та послуги на Буковелі безпосередньо через представництва у соцмережах. Готується окремий розділ для бізнес-партнерів курорту. Також відвідувачі курорту зможуть викладати на ресурсах свої фото та відео про відпочинок на Буковелі.

  «Ми хочемо, щоб нашим гостям було зручно, – як спілкуватися між собою, так і отримувати всю потрібну їм свіжу інформацію про Буковель, – каже Олександр Шевченко, керівник курорту. – До нас приїжджають сучасні, прогресивні гості, ми також ставимо за ціль бути лідером в усіх нових технологіях.»

  Офіційні представництва курорту будуть доступними за адресами
  http://facebook.com/bukovel та http://vkontakte.ru/bukovelua

  Український курорт Буковель є найбільшим гірськолижним комплексом Східної Європи. Його довжина трас складає 50 км. Щороку на курорті відпочиває понад 800 000 відвідувачів.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150