У Олесі Стефанко на конкурсі “Міс Всесвіт” стався нервовий зрив

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Завтра о 3.30 ночі за київським часом в Бразилії оберуть міс Всесвіт-2011. Україну цьогоріч на конкурсі представляє Олеся Стефанко.

  "В Бразилії зараз з Олесею знаходиться Олексій Дівєєв-Церковний і Оксана Ніколаєнко. Це сестра Олександри Ніколаєнко. А я не могла поїхати через поганий стан свого здоров’я", – зауважила у коментарі Gazeta.ua директор конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Анна Філімонова.

  Зараз Олеся в чудовій формі і має хороший настрій.

  "Леся до біса погарнішала за ці два тижні. Щоправда, в неї був кризовий момент, в неї опустились руки і здавалось, що все. Накопичилась втома, надлишок спілкування, постійний режим. Вони ж просинаються близько шостої, приводять себе в порядок і о 9-ій виїжджають на якісь тусівки. І почали ходити розмови, хто переможе типу: "Я вже знаю, що це точно не ти". Леся того всього наслухалась і був зрив. Таке проходить кожна дівчина, бо щоденну конкуренцію психологічно витримати важко. Але Олександра Ніколаєнко, на щастя, заспокоїла її і привела в порядок. Зараз настрій у Лесі бойовий, типу всіх порву", – зауважила Філімонова.

  Щодо першого місця, то директорка конкурсу краси не спішила пророкувати Олесі першого місця.

  "Дуже важко щось загадувати. Це ми знаємо, що наша конкурсантка — найкраща", – підкреслила.

  Олександра Ніколаєнко завжди підтримує конкурсанток від України на світових конкурсах краси.

  "Саша завжди на зв’язку з кожною дівчиною, яка їде від України. Впритул до того, що їсти на сніданок, а чого ні. Бо можна наїстися чогось місцевого і два дні не вийти з номеру. Але там стараються робити європейський стіл, бо дівчата різні, екзотикою не балують. Можуть бути якісь отруєння", – зауважила Анна Філімонова.
   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150