В області новий прокурор

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ним став державний радник юстиції 3-го класу Олександр Каліфіцький, 1962 р.н., уродженець Одеської області. Як повідомили в прес-службі обласної прокуратури, нового прокурора регіону представив заступник Генпрокурора України Григорій Середа. Представлення нового обласного прокурора відбулося вчора в приміщенні обласної прокуратури. На цій церемонії були присутні, зокрема, голова ОДА Михайло Вишиванок та голова обласної ради Олександр Сич.

  Олександр Каліфіцький з 2007 року працював в Генеральній прокуратурі України старшим слідчим в особливо важливих справах, в подальшому очолив відповідне управління. Серед його заслуг – участь в розкритті вбивства на замовлення донецького журналіста Ігора Александрова. Нагороджений орденом «За мужність». З червня місяця цього року Олександр Анатолійович працював на посаді першого заступника головного управління з нагляду за діяльністю правоохоронних органів ГПУ.

  Що стосується його попередника на посаді прокурора Івано-Франківської області Миколи Гошовського, то, наскільки нам стало відомо, він перейшов працювати до Генеральної прокуратури України.
   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150