Відбулись зйомки третього сезону телепроекту “Дай старт молодим”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У суботу 1 жовтня навпроти готелю "Надія" (вул. Незалежності, 67) відбулися зйомки телепроекту «Дай старт молодим». Саме завдяки цьому проекту молоді люди вже втретє мали можливість отримати кошти на реалізацію своїх задумів та ідей.

  На розсуд журі було подано 12 проектів на різну тематику. Призовий фонд склав 15 000 грн., який був порівно розділений між п’ятьма переможцями (по 3 000 грн). Членами третього сезону телепроекту стали:

  Гурик Тарас Зіновійович – директор інтернет-компанії «UTeam»;

  Пнівчук Василь Романович – директор «Євротранскласодин»;

  Дирів Анатолій Борисович – голова Рожнятівської районної ради;

  Кредісов Вячеслав Анатолійович – заслужений економіст України.

  За словами членів журі, всі проекти були дуже цікаві і корисні та заслуговували на фінансування. Але зважаючи на те, що бюджет є обмеженим вибирали кращих з кращих.

  Проект проводився Молодіжною адміністрацією Івано-Франківської області спільно з ОТБ “Галичина” за підтримки голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка.

  Переможцями стали – Процик Андрій та Какоулін Ярослав ( проект «Затанцюй по-українське»), Міляновський Віталій (проект «В здоровому тілі, здоровий дух»), Москальчук Мар’ян (проект «Волейбол»), Гаргат Сергій (проект «Подаруй дітям радість»), Прокіпчук Артур (проект «Дошки схем руху громадського транспорту в м. Івано-Франківську»).

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150