Другий тур міжнародного чемпіонату з перегонів роботів “Roborace” відбувся у Львівській Політехніці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  26 січня 2012 року у Львові в приміщенні студентської бібліотеки Національного університету “Львівська політехніка” пройшов другий тур другого сезону міжнародного чемпіонату з перегонів роботів “Roborace” 2011/2012, організатором яких є громадська організація “Асоціація Робототехніки”.

  У другому турі змагань взяли участь українські команди з Тернополя, Львова, Івано-Франківська та Чернівців, а також білоруські команди з Бреста.

  Новинкою цього туру змагань стала лекція, яка відбулася за участю представника компанії “Cypress Semiconductor”. Як зазначив голова Асоціації Робототехніки в Україні Назар Круцкевич, таке навчання стане невід’ємною частиною проведення змагань “Roborace”, і фахівці провідних ІТ компаній світу й надалі ділитимуться власним досвідом з учасниками чемпіонату.

  У другому турі чемпіонату з перегонів роботів “Roborace” 2011/2012 перше і друге місця вибороли команди TopNode-2 та TopNode відповідно. Третє місце здобула команда SRS-Ericpol.

  Призи переможцям надала компанія “Сканті”, представник компанії Texas Instruments в Україні. Серед призів команди отримали навчальні кіти компанії ТІ, що допоможуть учасникам розвивати свої навички як в галузі робототехніки, так і в сфері інформаційних технологій загалом.

  Партнерами та спонсорами заходу стали Національний університет “Львівська політехніка” та компанії: Сканті, Cypress Semiconductor, Texas Instruments, MagneticOne , N-iX, Goodahead. Технічне забезпечення