Суд скасував аукціон, що зробив бомжами сім’ю з Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вісім років судової тяганини знадобилося жінці з Івано-Франківська для того, щоб повернути собі будинок, відібраний банком за неспвмірний із вартістю житла борг.

  Вісім років тому двоповерховий будинок площею двісті квадратних метрів неподалік Івано-Франківська у жінки вилучив «Приватбанк» – через півтори тисячі доларів боргу.

  Будинок за лічені дні продали з аукціону. Власниця про це дізналася випадково – розповіла подруга, провідуючи жінку у лікарні. І лише кілька днів тому апеляційний суд Франківщини визнав недійсними і протокол публічних торгів, і свідоцтво про придбання нерухомого майна новим власником.

  «Помешкання має бути повернено власниці Марії Михайлівні Процюк, а родина, яка купила це помешкання на прилюдних торгах і жила в цьому будинку – має виселитися звідти. І банк має відшкодувати кошти цій родині, котрі вони заплатили», – заявила Людмила Безусова-Попович, прес-секретар Апеляційного суду в Івано-Франківській області.

  Теперішній мешканець будинку Процюків, Лев Якобсон, від судового рішення, звичайно, не в захопленні. Каже – чесно заплатив гроші на аукціоні і про можливі ускладнення не підозрював. У банку ж мають намір продовжити судитися. А пані Марія уже наступного тижня збирається отримати на руки рішення суду і повернутися додому.

  zik.ua

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150