14 лютого молодь Коломиї покаже як любить своє місто!

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У січні минув рік як в Коломиї розпочав свою діяльність Молодіжний благодійний фонд «Заради добра». Більше тисячі молодих людей Коломиї та Коломийщини є його активними членами. На рахунку фонду вже не одна добра справа, зроблена для міста: реконструкція та встановлення дитячих майданчиків, проведення культурно-просвітницьких заходів, організація поїздок до Зарваниці , проведення спортивних заходів і т.п.

  Відзначаючи перший ювілей молодь вирішила продемонструвати свою любов до рідного міста. 14 лютого у День святого Валентина у Коломиї на площі перед ратушею більш як 200 юнаків та юнок покажуть флеш-моб. Вони стануть в формі слова Коломия та візьмуть його в серце.

  «Для молоді важливо показати своє відношення до міста і закликати усіх просто любити Коломию. Тим паче в День святого Валентина необхідно не лише проявляти любов до ближніх, а й не забути про те що любити треба місто в якому ти живеш і свою країну та прагнути внести і свою частку задля добробуту та процвітання кожного. В усіх наших починаннях є головне – ми все робимо заради добра всіх і кожного», – розповів організатор флеш-мобу голова Молодіжного благодійного фонду «Заради добра» Андрій Волощук.

  Оксана Островська

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150