Стартує новий молодіжний проект «Франківська хвиля»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  1 березня в Івано-Франківську стартує новий молодіжний проект «Франківська хвиля», який реалізовується весною на протязі місяця. Раз або два рази в тиждень проходитимуть заходи, спрямовані на культурний, інтелектуальний та фізичний розвиток молоді. До участі в проекті будуть залучені МГО, студенти та школярі. Протягом усього фестивалю проходитиме інтернет-захід «Майбутнє за нами».

  Розпочнеться проект 1 березня з настільного тенісу, який проходитиме в приміщенні спорт-кафе «Ліга».
   

  Програма заходів у рамках фестивалю розпланована по місяцях. В березні окрім гри з настільного тенісу заплановане проведення інтелектуальної гри «Мафія» та літературного конкурсу молодих поетів. Квітень розпочнеться фото-зустріччю «Вишиванка», а також кубку Молодіжної Ради «Наша Україна» з міні-футболу.

  Організатори збираються в рамках фестивалю поєднати приємне з корисним, а також обіцяють учасникам подарунки. Крім того, гарантують позитивний настрій і цікаві знайомства.

  Як зауважив голова ІФ ОО Молодіжна Рада «Наша Україна» Олег Касіянчук : «Проект було ініційовано з метою розвитку сучасної молоді, оскільки нам вдалось гармонійно об’єднати різноманітні форми дозвілля, і до нього зможе долучитись кожна охоча молода людина, незалежно від її хобі та вподобань.»

  «Франківська хвиля – проект, який зможе зацікавити сучасну молодь нашого міста, а також сприятиме змістовному проведенню їхнього дозвілля», – так прокоментувала проект голова ІФМО Молодіжна Рада «Наша Україна» Лілія Пилипонюк. 

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150