Руслан Марцінків: «В’їзна брама палацу Потоцьких повинна належати місту»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  28 лютого 2012 року на черговій сесії Івано-Франківської міської ради депутати прийняли заяву до керівництва області та О. Бахматюка з вимогою повернути памятку архітектури у власність міської громади.

  Секретар Івано-Франківської міської ради, «свободівець» Руслан Марцінків наголосив на необхідності повернути в’їзну браму палацу Потоцьких у власність міста задля здійснення реставраційних робіт. Раніше, ще в грудні минулого року, секретар запропонував міським обранцям та мешканцям міста виділити кошти на проведення відновлюваних робіт брами. Ця пропозиція радо сприйнялася депутатами, але, як свідчать факти, не всі, хто зголосився переказати кошти, добросовісно виконали свою обіцянку. Серед «забудькуватих» п’ятеро міських депутатів: Ю.Соловей («Удар») 15000 грн., Р.Тимків («Удар»), 35000 грн., Р.Василюк («Удар») 10000 грн., Б.Федьків («Партія Регіонів») 15000 грн., Р.Кукурудз («Фронт Змін») 10000 грн. Саме тому Руслан Марцінків вирішив нагадати «порушникам» про їхні обіцянки. Решта депутатів виконали обіцянку. Зараз зібрано 113 тис. 100 грн.

  «В’їзна брама до палацу є неабиякою цінністю, незбереження якої стане історико-культурною втратою не тільки для міста Івано-Франківська та області, але і всього українського народу. Стан, у якому сьогодні перебуває брама, вимагає негайного здійснення реставраційних робіт. Департаментом містобудування і архітектури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради спільно із відділом з питань охорони культурної спадщини вже розроблено необхідний проект реставрації згаданої брами. Тому з метою виконання робіт просимо повернути пам’ятку у власність міської громади», – пояснив «свободівець».

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150