В Івано-Франківській міській дитячій лікарні відкрили капітально відремонтований басейн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 15 березня 2012 року, в Івано-Франківській міській дитячій лікарні (вул. Чорновола, 44) відбулось урочисте відкриття капітально відремонтованого басейну, який не працював понад 10 років.

  Басейн, розміром 5 на 9 метрів, не тільки капітально відремонтували, замінивши внутрішню поверхню, але й зменшили його глибину. Раніше басейн був розрахований на дорослих людей, а відтепер його глибина є цілком прийнятною для дітей та підлітків.

  Як зазначив міський голова Івано-Франківська, капітальний ремонт цього басейну був у планах міської влади ще з 2006 року, оскільки він був однією з критичних точок. «Це була одна з моїх передвиборчих обіцянок. Говорять, що коли політик виконує 50% своїх виборчих обіцянок, то це добрий політик. Я радий, що мені вдалось виконати цю обіцянку. Насамперед, тому, що басейн знаходиться в приміщенні, його зовні не видно, як яму на дорозі. Але для мене це більший пріоритет, оскільки це здоров’я дітей. Відкриття цього басейну – це своєрідний подарунок до 350 річчя місту, особливо, його маленьким мешканцям», – наголосив Віктор Анушкевичус.

  На сьогодні басейн в Івано-Франківській міській дитячій лікарні обладнаний за останнім словом техніки. Зокрема, тут застосовуються сучасні технології очистки води за допомогою так званих «піщаних фільтрів», а також здійснюватиметься постійна обробка води за допомогою ультрафіолетових променів та контролюватиметься вологість повітря.
  Окрім капітального ремонту самого басейну та зменшення його глибини, був також здійснений ремонт приміщення басейну – замінені вікна та двері, відремонтовані приміщення душових, замінено сантехніку та систему опалення приміщень.

  Вартість капітального ремонту басейну склала 299 тис. гривень, а вартість ремонту та переобладнання допоміжних приміщень близько 140 тисяч гривень.

  Басейн використовуватиметься для лікувально-профілактичних та реабілітаційних процедур пацієнтів лікарні. Окрім того, набиратимуться групи дітей, які потребують водних процедур за рекомендаціями лікарів. 

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150