Юрій Дерев’янко – Персона Прикарпаття-2011

 • 180x150
 • Опубліковано:

  15-го травня у Івано-Франківську було підбито підсумки традиційного щорічного інтернет-опитування «Персона Прикарпаття-2011». Цьогоріч переможець визначався вже вшосте і ним став прикарпатський меценат, голова Всеукраїнського Благодійного фонду – Юрій Дерев’янко.

  За словами організаторів опитування, з кожним роком все більше і більше людей долучається до голосування та визначення переможця. Нагадаємо, що наприкінці року редколегія сайту «персона іф юа» визначає близько 50-ти номінантів, які чимось відзначилися протягом року і розпочинається двомісячне голосування.

  «Цьогоріч ми внесли до списку 51 кандидата, серед яких були спортсмени, політики, працівники культури, освіти та усіх сфер життя краю. Потрібно сказати, що хоч нагорода і є вельми символічною – це простий диплом у рамці, на якому написано, що даний документ не дає жодних переваг чи пільг для проїзду у громадському транспорті, а просто засвідчує громадське визнання, щороку за перемогу у опитуванні проходить запекла боротьба. Не стало виключенням і це опитування. Наше голосування завершилося ще вкінці зими, а нагороджуємо переможця ми тільки зараз тільки з причини, що після завершення голосування наша редакція перевіряє кожен голос за кожного кандидата, щоб усе було чесно. Попри те, що система є досить захищеною від так званих «накруток голосів», але повторна перевірка ніколи не завадить. Завдяки системі ми бачимо кожен голос з якого комп’ютера та з якого провайдера він віддавався» – зазначив керівник редакційної колегії проекту Тарас Кобець

  Переможець цьогорічного опитування Юрій Дерев’янко здобув рекордну кількість голосів, яка становить майже три тисячі голосів. Після отримання нагороди пан Дерев’янко подякував організаторам голосування за диплом і сказав, що був приємно здивований, коли отримав звістку про те, що переміг, адже через свою зайнятість навіть не був в курсі того, що його включили до переліку номінантів, хоча пам’ятає, що минулого року у голосуванні він здобув третє місце.

  Загалом, за словами організаторів у голосуванні взяло участь дев’ять з половиною тисяч осіб і цей показник майже в два рази перевищує попередній рекорд. З цього можна зробити висновок, що у прикарпатськім краї доступ до інтернет стає ще розповсюдженішим, а також, що місцеві жителі з цікавістю ставляться до проектів, у яких потрібно підтримувати своїх земляків.
   

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150