Депутати-свободівці вкотре вимагають у влади ремонту дороги Надвірна-Красна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутати обласної ради від ВО «Свобода» Василь Попович, Манолій Піцуряк та депутат Надвірнянської районної ради Михайло Іваночко, з тим, аби підтримати жителів села Красна та підприємців-перевізників і не допустити соціальної напруги спрямували депутатські звернення щодо негайного реагування та прийняття невідкладних заходів для відновлення дорожнього покриття, проведення ремонту дороги Надвірна-Красна.

  Проблемна ситуація стану дороги тягнеться ще від 4 жовтня 2010 року, коли мешканці села Красна, доведені до відчаю бездоріжжям через їхнє село, перекрили дорогу та заблокували рух.

  На той час в.о. голови Надвірнянської РДА В.Калічко пообіцяв зробити ямковий ремонт дороги на Красну та вишукувати кошти на відновлення моста.

  Відтоді, а це вже два роки, відповідні дорожні служби про ремонт дороги на Красну не згадують.

  На сьогодні, обурені катастрофічним бездоріжжям до села Красна, перевізники відмовляються здійснювати перевезення людей по аварійно-небезпечних ділянках дороги та вимагають проведення капітального ремонту дорожнього покриття. Якщо дорогу не приведуть до нормального експлуатаційного стану, то з 1 вересня 2012 року перевізники припинять перевезення пасажирів з села Красна. 

  (Visited 3 times, 1 visits today)
 • 180x150