У Івано-Франківську заявили і показали, що не все так добре у нашій країні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У п’ятницю, 24 серпня 2012 року, о 13:00 до Дня Незалежності України на «Стометрівці» Івано-Франківська (поруч стоматологічної поліклініки) пройшов флеш-моб «Про «здобутки» українського уряду», організований молодіжним крилом Союзу Патріотичних Сил Наша Україна

  Кожного дня з екранів телевізорів та з радіоприймачів нам розповідають, про те, що наша держава впевнено крокує до «світлого майбутнього» під керівництвом партії теперішньої влади. 

  Завданням молодих активістів було розвіяти міфи за допомогою наочних таблиць показати івано-франківцям та гостям нашого міста, яка справжня ситуація в нашій Державі на 21-й річниці Незалежності, чого, власне, і вдалось добитись, оскільки багато перехожих висловлювали як і свою думку, так і підтримували те, що писало на плакатах. Плакати з написами: «Мова окупанта витісняє національну», «Ухвалення антиконституційних законів та угод», «Антиукраїнська політика. Зрада національних інтересів», «Розкрадання державних коштів», «Знищеня малого та середнього бізнесу», «Залякування населення. Відсутня свобода слова» вразили всіх мешканців міста, адже молодь порушали вагомі та дійсно проблемні питання.

  Організатори флеш-мобу Пилипонюк Лілія та Касіянчук Олег зазначили, що подібний захід був не останнім і надалі слід чекати більш радикальних та рішучих дій. 

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150