Прикарпаття прийматиме VI Всеукраїнський зліт команд учнівських лісництв

 • 180x150
 • Опубліковано:

  4-7 вересня на Прикарпатті проходитиме фінальний етап VI Всеукраїнського зльоту команд учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів України.
  Учасниками зльоту будуть команди учнівських лісництв (68 школярів) із супроводжуючими керівниками делегацій –педагогічними працівниками та представниками держлісгоспів із 23 областей. Розпорядження №416 про проведення на теренах Івано-Франківщини такого представницького зльоту підписав ще 18 липня голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк. Голова Оргкомітету з підготовки та проведення цього учнівського заходу загальноукраїнського масштабу – заступник голови ОДА Роман Іваницький.

  У Всеукраїнському зльоті команд учнівських лісництв візьмуть участь: Микола Пінчук, методист вищої категорії, завідуючий відділом рослинництва Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ) та Алла Святецька, заступник начальника управління кадрів та контролю Державного Агентства лісових ресурсів України, начальник відділу кадрів (м. Київ).

  У програмі: 4 вересня об 11.00 в актовій залі готелю «Маливо», що у селищі Делятин Надвірнянського району, – урочисте відкриття фінального етапу VI Всеукраїнського зльоту команд учнівських лісництв ЗОШ і позашкільних навчальних закладів України. Там же діятиме виставка –презентація досягнень учнівських лісництв усієї України.

  З 17.30 учасники зльоту будуть на екскурсії в Ботанічному заказнику загальнодержавного значення охорони тиса ягідного «Княждвірський», що на Коломийщині.

  У середу, 5 вересня, з 9.00 проходитиме захист науково-дослідних робіт. Пізніше – екскурсії в Яремче, знайомство з вольєрним господарством Карпатського національного природного парку.

  Для учасників педагогічних читань у Візит-центрі м. Яремче проходитимуть педчитання «Розвиток творчих здібностей учнів контексті гуманістичної педагогіки Василя Сухомлинського», автобусна екскурсія на Буковель.

  6 вересня учасники Всеукраїнського зльоту побувають у Надвірнянському лісництві та лісорозсаднику, закладуть «Алею дружби», побувають в Манявському Скиті, пройдуть еколого-пізнавальними лісовими стежками. Для них в Лісоекоцентрі, що урочищі «Діброва» Богородчанського району, буде цікава конкурсна програма «Юннатівський експрес».

  7 вересня о 9.30 у «Маливі» – закриття фінального етапу VI Всеукраїнського зльоту команд учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів України.

   

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150