Уряд виділить 100 мільйонів на підтримку кооперативного руху на селі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства повідомляє: на розвиток обслуговуючих кооперативів у селах, що активно підтримується з боку Уряду, з державного бюджету планується виділити 100 мільйонів гривень – «на підтримку кооперативного руху».

  «Кооперативна форма господарювання на селі – це питання номер один», – заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. За його словами, вже виділено 5 мільйонів для підтримки сільських кооперативів. Також будуть внесені зміни до бюджету щодо виділення 100 мільйонів гривень на розвиток молочних кооперативів, для реальної підтримки селян -«одноосібників».

  На переконання Міністра, розвиток кооперативного руху стане ефективним механізмом згуртування селян та вирішення низки соціально-економічних проблем у сільській місцевості, сприятиме створенню нових робочих місць, комфортних умов проживання для селян та збільшенню їхніх доходів. Для цього Уряд виплачує дотації на утримання та збереження молодняку ВРХ. Наразі планується створити 1500 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150