В Івано-Франківську випускають дитячі книжки, які можна прати і прасувати

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В івано-франківському видавництві "Кашалот" видають книги для дітей від народження до шести місяців. Їх шиють із натуральних тканин, для принту використовують натуральні фарби.

  "Ці книги можна жувати, прати і прасувати. Вони ідеально підходять для дітей від народження до шести років. Діти просто обожнюють ці книги, адже на них навіть спати можна", – розповіла Соломія із "Видавництва Старого лева". На книжковому ярмарку у столичному Українському домі, вона продавала книжки видавництва "Кашалот".

  На столі викладені п’ять м’яких книжок — "Ранок у бабусі", "Різдво у Вифлеємі", "Він завжди зі мною", "Їде поїзд" та "Велика мандрівка". Вони оздоблені різнокольоровими малюнками і м’які на дотик.

  "Кожна книжка має 8 аркушів, формат сторінок — 25 на 25 сантиметрів. На кожній є яскраві малюнки і коротенький текст. Книга застібається на липучку. Це сприяє розвитку моторики у дитини", – розповіла Соломія.

  "Дуже цікава ідея використана у "Великій мандрівці". На мотузці до книги приєднана машинка, пошита із тканини. Вона переміщається з однієї сторінки на іншу. Це розвиває увагу і тренує пам’ять", – додала вона.

  Одна м’яка книжка коштує 90 грн.

  "Виготовляти ці книжки дуже важко. Для виготовлення однієї книжки використовують більше 700 операцій. Ідея видання таких книжок виникла у художниці-дизайнера Олени Рубановської. Вона побачила схожі на якійсь виставці за кордоном. Розповідала, що там вони користуються шаленою популярністю. А нас їх купують не так охоче через високу ціну. Та, хто купив одну, неодмінно приходить за другою", – поділилася Соломія.

  Світлана КОРЖЕНКО,  Gazeta.ua

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150