На Прикарпатті оберуть голову ради адвокатів регіону

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З ініціативи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в Івано-Франківській області 12 жовтня 2012 р. о 10 год. в м. Івано-Франківську, за адресою, вул. Незалежності, 46, розпочнеться УСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ АДВОКАТІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РЕГІОНУ, згідно вимог Р.Х Перехідних положень нового Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», який прийнятий 5 липня 2012 року.

  Установча конференція адвокатів регіону: визначає кількість та обирає голову та членів ради адвокатів регіону; обирає делегатів на Установчий з’їзд адвокатів України за квотою один делегат від ста адвокатів, але не менше п’яти делегатів від кожного регіону; обирає представника адвокатів регіону до складу Ради адвокатів України; обирає представника адвокатів регіону до складу Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури; обирає голову та членів кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури; визначає кількість та обирає голову і членів ревізійної комісії адвокатів регіону.

  Як і в кожній області, обрані делегати від Регіону 17 листопада 2012 року відбувають на Установчий з’їзд адвокатів України, на якому буде затверджуватися нова структура адвокатського самоврядування – НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ, РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ, ВИЩА РЕВІЗІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТІВ та інші органи самоврядування. Відповідно в Івано-Франківському регіоні діятиме Рада адвокатів Івано-Франківського регіону, кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури, ревізійна комісія адвокатури та інші структурні підрозділи.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150