На Прикарпатті стартував всеукраїнський молодіжний проект “Молодь за УКРАЇНУ!”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  6 жовтня було проведено турнір з міні-футболу на кубок молодіжного крила союзу патріотичних сил «Наша Україна».

  Турнір відбувся на штучних полях коледжу фізичного виховання. В ньому взяло участь 8 команд, переможцем з який вийшла команда ПНУ, очолювана Назаром Войтовичем, студентом економічного факультету.

  Захід відбувся в рамках молодіжного проекту "Молодь за УКРАЇНУ!", який реалізовуватиметься восени, протягом двох місяців. Заходи проходитимуть з періодичністю 1-2 в тиждень. Всього в рамках проекту заплановано 7 заходів, серед яких як навчально-пізнавальні, культурно-розважальні, спортивні, а також радикальні, патріотичні заходи.

  На черзі літературний конкурс «Рідним словом» та перегляд фільму до дня УПА.

  Координаторами прокту на Прикарпаття виступили голови міської та обласної молодіжних організацій партії: Пилипонюк Лілія та Олег Касіянчук.

  Зі слів Лілії Пилипонюк: «Подібні заходи є важливими, оскільки в сучасній Україні проблема збереження національної символіки, мови та традицій є актуальною. Молодь повинна показати свою рішучу позицію, стосовно неприпустимості підняття національно-важливих питань та ухвалення антиконституційних законів теперішньою владою, політика якої спрямована на знищення всього українського. Фотозустріч «Вишиваночка» – наочний доказ того, що наша молодь є патріотично налаштованою, не цурається українського одягу та готова боротись за права України до кінця!»

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150