Олександр Шевченко вручив ключі від нового автомобіля ветерану ОУН Іллі Сливінському

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Один із найстарших членів обласної організації політичної партії «Організація Українських Націоналістів» Ілля Сливінський отримав довгоочікувану власну машину. Ключі від нового «Daewoo sens» ветерану Повстанської армії вручив Олександр Шевченко. Саме за його сприяння керівництво ОУН презентувало сивочолому героєві подарунок до 86-го дня народження.

  «Ми дуже раді, що про наших ветеранів згадують не лише в день УПА – 14 жовтня», – каже керівник Проводу ОУН Віталій Цапович. – Олександр Шевченко завжди нам допомагав. Цього разу посприяв у придбанні автомобіля. Для Іллі Сливінського – це неабияка допомога та подяка за його працю».

  86-річний Ілля Сливінський весь свій вік мріяв про власне авто. Керувати автомобілем нині сивочолий ветеран вчився ще у 1948 році. Саме з того часу має права, які до сьогодні не змінював. Тепер жартує : матиме шанс оновити фотографію на документі і, звичайно ж, їздити на власному автомобілі. Його випробовує одразу – біля пам’ятника Степану Бандері.

  «Я ніколи не мав своєї машини. На старості років нарешті отримав те, про що давно хотів. Дуже дякую людям, які допомогли здійснити мрію», – зі сльозами на очах ділиться ветеран Ілля Сливінський. – Ганяти сильно на ній не буду».

  З проханням виділити автомобіль для ветерана обласна організація зверталась і в ОДА, обласну раду та фонд соцзахисту. Підтримки від влади так і не дочекалися. Всі сподівання, як і завжди, на благодійників.

  Олександр Шевченко запевнив : коли стане депутатом Верховної ради, державна програма по забезпеченню ветеранів та інвалідів автомобілями діятиме не на словах, а реально. І необхідний транспорт матимуть всі учасники ОУН-УПА.

  «Кожна людина, яка боролась за незалежність країни повинна бути визнана. Ці люди чекають вже десятки років на елементарний знак уваги та пошани. Ми повинні знати та пам’ятати своїх героїв», – запевнив Олександр Шевченко.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150