Найсучасніший комп’ютерний томограф запрацював в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні запрацював новий діагностичний апарат – динамічний комп’ютерний томограф, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

  «Уряд з великою увагою ставиться до галузі охорони здоров’я Івано-Франківська. Окрім ангіографа, завдяки якому ЦМКЛ вважається однією з кращих в Україні, ми придбали новий найсучасніший томограф за субвенцією держави», – розповідає головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.

  Вартість комп’ютерного томографа – 19 млн 862 тис. грн. Таких апаратів в Україні є лише два. Його унікальна система „4-D” дає змогу не просто анатомічно показати той чи інший орган, але й продемонструвати його роботу. Окрім того, цей апарат може якісно діагностувати роботу суглоба в процесі згинання-розгинання, що не спроможний відтворити жоден рентген-апарат.

  Діагностика на новому апараті триватиме від кількох секунд до кількох годин. Навіть при найскладніших обстеженнях пацієнт отримає дозу опромінення, рівноцінну тій, яку він отримує при звичайному рентген-обстеженні.

  За словами Тараса Масляка, з міського бюджету Івано-Франківська було виділено 380 тис грн на ремонтні роботи приміщення, де встановлено новітнє обладнання. 

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150