Прикарпатські школярі вибороли срібло і бронзу на Міжнародній учнівській олімпіаді у Аргентині та Кореї.

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Четверо прикарпатських школярів, беручи участь в учнівських олімпіадах міжнародного рівня, які проводилися на початку жовтня, за свої знання отримали престижні нагороди.

  Любомир Романів, одинадцятикласник Калуської гімназії, представляв Івано-Франківщину в складі української команди на VІ-ій Міжнародній учнівській олімпіаді з географії (IESO 2012), що проходила в м. Оллаварія (Республіка Аргентина). Там юнак виборов бронзову медаль і диплом за найкращу дослідницьку роботу.
  Учень 11-го класу Української гімназії №1 в Івано-Франківську Арсен Масляк, 11-класник Долинського природничо-математичного ліцею Іван Ільницький та Лупа Андрій, учень 11-го класу Довговойнилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Калуської районної ради, брали участь у ХVІІ-ій Міжнародній учнівській олімпіаді з астрономії в м. Кванджу (Республіка Корея).
  За її підсумками, Арсен Масляк здобув срібну медаль, Іван Ільницький – бронзову нагороду. До слова, серед п’яти українців, які приїхали до Кореї на олімпіаду, було троє представників Прикарпаття.

  «Стати переможцями серед 80-ти учасників з цілого світу – це просто унікальна подія, – зазначив, вітаючи талановитих школярів та їхніх батьків, заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький. – Це надзвичайно важливо, адже діти продемонстрували прекрасні знання і вперше відчули, що представляли державу Україну».
  За розпорядженням голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка учасникам міжнародних олімпіад в урочистій обстановці було вручено грошову винагороду в розмірі 6,5 тис. грн. кожному.

  Отримуючи премію за знання, юнаки поділилися враженнями від перебування за кордоном. «Корейці – дуже дисциплінована нація, – висловився Андрій Лупа. – Вони всі діють, як здалося, заради однієї мети. Через те, напевно, за 30 років змогли здійснити такий прорив. Хочу побажати українцям, щоб ми теж діяли в одному напрямку, не розпорошувалися, були одним цілим. Потрібно всім разом взятися до праці!» 

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150