Івано-Франківськ розпочав з перемоги у третьому сезоні Roborace

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відкриття першого туру третього сезону міжнародного змагання з перегонів роботів “Roborace” 2012/2013 відбулося вкотре у Тернополі. 23 команди змагалися 10 листопада 2012 р. у фойє ТРЦ “Подоляни” за новими правилами, ще більш наближеними до Формули-1. Організатор міжнародного чемпіонату — громадська організація “Асоціація Робототехніки”.

  У першому турі третього сезону змагань взяли участь команди з Тернополя, Львова, Івано-Франківська та Бреста.

  Переможцем першого туру третього сезону “Roborace” 2012/2013 стала команда TopNode (Івано-Франківськ). На другому місці SRS (Брест), на третьому – Robot-711 (Івано-Франківськ).

  Нагадаємо, що особливістю останнього сезону “Roborace” стало запровадження системи масового старту. Як наслідок, обов’язковим пунктом сертифікації (проходження техогляду для допуску до змагань) стали зарезервований пін та виведений роз’єм. При подачі суддею команди “старт”, після підключення до роз’єму модуля системи, роботи розпочинали рух автоматично. Зупинка роботів була теж автоматичною після команди “стоп”. А це як полегшило роботу суддів, так і зробило змагання більш справедливими. Відтепер технічні судді у змаганнях взагалі відсутні.

  На відкритті цього сезону голова Асоціації Робототехніки Назар Круцкевич з приємністю відзначив, що змагання стало світовим, і вже 2 грудня цього року “Roborace” проходитиме у Південно-Африканській Республіці у спортивному центрі Університету Кейп Тауна серед студентської молоді. Також очікується, що у цьому сезоні географія проведення етапів змагань розшириться ще до Росії (м. Ковров) та Польщі (м. Ельблонг), а також Румунії (м. Сучава).

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150