Уряд знизив ціни на медикаменти від гіпертонії на 20-30%

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Український уряд ухвалив постанову, якою підтримав реалізацію пілотного проекту щодо державного регулювання цін на ліки від гіпертонічної хвороби. Внаслідок цього вдалося знизити ціни на медикаменти від гіпертонії на 20-30% та запровадити лікарський рецепт, за яким люди можуть придбати дешеві ліки в аптеках усіх форм власності. Рецепт діє упродовж місяця.

  Медики Прикарпаття занепокоєні тим, що більшість хворих на гіпертонію не звертаються в аптеки за ліками з їхніми рецептами.
  «З 1 листопада лікарі виписали понад 22 тисячі рецептів гіпертонікам і лише 2 тисячі людей звернулися за ліками до аптек. 20 тисяч людей не прийшли в аптеки», – повідомив сьогодні на прес-конференції головний лікар обласного кардіодиспансеру Віктор Якимчук.
  При цьому медик запевняє, що гіпертензію необхідно лікувати постійно. За статистикою, артеріальна гіпертензія значно помолодшала. Її констатують навіть у підлітків. Перші ознаки хвороби – зміна артеріального тиску, головні болі, слабкість та запаморочення. Наслідки – інфаркти, інсульти, погіршення зору та навіть ниркова недостатність.
  В Івано-Франківській області серед 1млн. 100 тис. дорослого населення понад 156 тис. людей хворіють на гіпертензію.
  Торік зафіксовано 1200 випадків інфаркту, з яких 170 завершились фатально.
  Аби заохотити до лікування недуги зі складними наслідками уряд і розробив механізм здешевлення медичних препаратів. 

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150