«Тиждень милосердя» на Прикарпатті переріс у «Місяць милосердя»

 • 180x150
 • Опубліковано:

   В Івано-Франківську триває благодійна акція для малозабезпечених та дітей-сиріт. Соціальний проект, присвячений Дню Миколая, започаткували минулого року. Щоправда, тоді він був компактнішим і називався «тиждень милосердя».

  «Ми хочемо, щоб діти більше відчували турботу та любов зі сторони суспільства, – каже організатор проекту Віталій Мерінов. – Свято в цих дітей має бути не лише 19 грудня, а й протягом усіх зимових свят. У майбутньому плануємо, щоб проект проводився протягом усього року»

  «Місяць милосердя» – цікавий проект, який охопить близько півтисячі соціально-незахищених дітей та сиріт. Для них організовуватимуть навчання на ковзанах та плавання в басейні, екскурсії до маєтку Святого Миколая, благодійні концерти, аукціони та майстер-класи.

  Без спонсорів тут не обійтись, зізнаються ініціатори заходу. Тому до благодійної акції долучився Олександр Шевченко. За його підтримки і відбувається соціальний проект. У рамках заходу депутат обласної ради разом з малечею відвідали фабрику по виготовленню дитячих іграшок. Екскурсія в країну дитячих мрій викликала ажіотаж не лише серед дітлахів.

  «Такої кількості іграшок я не бачив ще ніколи, – ділиться враженнями 14- річний Олег. – Мені сподобався настільний футбол, і нам його подарували».

  «Я хочу закупити іграшки для дитячих будинків. На Миколая жодна дитина не має залишитись без уваги, – запевнив Олександр Шевченко. – Дуже задоволений, що такий великий асортимент якісної продукції виготовляють саме в Івано-Франківську. Безумовно, своїх підприємців підтримувати завжди приємніше, аніж закуповувати китайські іграшки».

  Місяць милосердя триватиме до 19 грудня. За цей період ініціатори соціального проекту планують залучити до збирання коштів небайдужих людей та закупити обладнання для реабілітаційного центру дітей із ДЦП.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150