Жителі Нью-Йорка визначилися з тим, що лишити в старому році

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Таймс-сквер у переддень Нового року пройшов традиційний День позбавлення від всього, що заважало в старому році і що не хотілося б узяти з собою в рік новий. Традиція, запозичена з стародавніх звичаїв латиноамериканців, в Нью-Йорку винайшли сучасний автоматизований вид – погані спогади матеріалізували на аркуші паперу і відправили під прес сміттєзбирачам, передають РІА Новини.

  Жителі Нью-Йорка, судячи з принесеним листам паперу, хотіли б позбутися руйнівних стихій, як ураган "Сенді", безробіття, продажних політиків, війни, нещасної любові і фіскального обриву, з яким США входить в Новий рік.

  На "стіні бажань" на Таймс-сквер городяни і туристи залишають різнокольорові листки, своєрідні "листи Дідові Морозу", на яких пишуть те, про що мріють. В основному, це листи про любов. Загадані бажання, написані на листочках паперу або прислані по інтернету, будуть скинуті на Таймс-сквер з вертольота у вигляді конфеті в новорічну північ.

  Знаменита кришталева куля на нью-йоркській Таймс-сквер, опущена на землю в останню хвилину року, що минає, ознаменує прихід нового 2013 року в США. Традиція опускання кулі з хмарочоса газети "Нью-Йорк таймс", що дала ім’я площі, налічує понад 100 років. Тільки в 1942 і 1943 роках кулю не запалювали через військовий стан у місті, відзначаючи відхід непростих для США і світу двох років хвилиною мовчання.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150