Учасники зимової студреспубліки відвідали Вигодський лісгосп

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Понад 50 учасників «V Зимова Студреспубліка» практично з усієї України відвідали ДП «Вигодський лісгосп». З молодю зустрівся керівник цього підприємства Ігор Тимочко. Ігор Ярославович особисто провів екскурсію господарством. Гості мали змогу побачити диких тварин, а саме кабанів та косуль, які проживають на території господарства, та порибалити в розпліднику для риб. Учасникам студреспубліки навіть вдалося власноруч впіймати карпатську форель. На завершення екскурсії, директор лісгоспу Ігор Тимочко, висловив сподівання що молодим людям сподобалось їхнє господарство і запросив влітку ще раз завітати до них, адже в них є багато екскурсійних маршрутів для походів в гори та всі умови для активного і здорового відпочинку.

  Також, учасників студреспубліки привітала голова Молодіжної адміністрації Івано-Франківської області, Ганна Крисюк. Голова «молодіжки» привітала гостей на Прикарпатті, побажала учасникам студреспубліки плідної роботи та досягнення всіх поставлених цілей.

  Нагадаємо, що з 22 по 24 лютого 2013р. у монастирі Згромадження Сестер Пресвятої Родини, що у Прикарпатському Гошові, проходила найінтелектуальніша подія зими – «V Зимова Студреспубліка» на тему «Які кроки необхідно передбачити, щоб вийти з кризи та стати лідерами в передових трендах майбутнього».

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150