Ігор Насалик: 10% премії — це вже за надзвичайну роботу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До Вікон online стали надходити повідомлення від працівників структурних підрозділів Калуської міської ради про те, що при нарахуванні заробітної плати з них зніматимуть премії. Санкції, буцімто, стосуються не всіх, а тільки тих, хто не підписався під листом із засудженням висловлювань народного депутата Ольги Сікори в адресу чиновників.

  — Премії виплачуються у тих розмірах, який визначає міський голова, — прокоментував “Вікнам” міський голова Ігор Насалик. — 10% премії — це вже за надзвичайну роботу.

  На запитання, чи співпадатиме перелік тих осіб, які отримають премію у розмірі 10%, зі списком службовців, які не підписалися під відкритим листом до Ольги Сікори, міський голова відповів: «Думаю, що ні».

  У середу на прес-конференції народний депутат Ольга Сікора пояснила свої висловлювання так:

  — Я сказала так, бо про це говорили люди. Переконана, що сказала правильно. А якщо мої вислови образили конкретну людину, то нехай подає на мене до суду, а не змушує людей підписувати заяву. Потім до мене ті службовці приходять і перепрошують — мовляв, підписали під загрозою втратити роботу чи премію.

  Нагадаємо, у січні на сесії міської ради депутатам роздали роздруківки заробітних плат з надбавками і преміями — починаючи від міського голови із заступниками і закінчуючи водіями та прибиральницями. У них вказано, що усі працівники міської ради отримують премію у розмірі 50%. Це — щомісяця. Найбільше заробітні плати різнилися надбавкою згідно із постановою Кабміну №984 — керівники різних відділів отримують неоднакові розміри цих надбавок. Чим викликана така диференціація — невідомо.

  Крім того, нагадаємо, що на цій же сесії міської ради депутати затвердили премії та надбавки для міського голови та його заступників. У депутатського корпусу не виникло жодного зауваження ані до проектів рішення про надбавки для керівного складу міста, ані — до самих заробітних плат посадовців.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150