У «Міській ритуальній службі» бунт

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Працівників КП «Міська ритуальна служба» нещодавно затримали на тому, що вони беруть «ліві» гроші. Як наслідок, зараз на підприємстві проводиться службове розслідування, а після того уся інформація буде передана в правоохоронні органи. Про це «Репортеру» стало відомо із власних джерел. «Поступила заява на санітарів, – підтвердив інформацію керівник «Міської ритуальної служби» Роман Микула, – де йдеться про те, що вони беруть кошти за виніс тіла. Санітар не має права брати жодних грошей. За всі послуги оплачувати треба в Будинку смутку адміністратору-касиру. Проте вони поставили людину в таке становище, що вона заплатила двічі. Один раз санітарам в руки, а другий – адміністратору-касиру».

  Крім цього, Микула зізнався, що санітари зараз планують бунт на підприємстві. Каже, хочуть провести пікетування під Білим будинком. Вимога: геть Микулу, інформує Репортер.

  «До міського голови ходять люди, які ніколи в мене не працювали, – каже він. – Вони були працівниками попереднього підприємства – КП «Спецкомбінат». Однак, коли ми створили нове підприємство (через те, що попереднє мало 2,5 млн. грн. боргу. До речі, через борги перед Пенсійним фондом, люди мають зараз дуже низькі пенсії), то я забрав тільки 70% людей із «Спецкомбінату». Тому, зрозуміло, що певний відсоток людей залишився за бортом. Проте, вважаю, що зробив правильно, тому що не хотів щоб нове підприємство теж занепастилося».

  Крім цього, відставки Микули хочуть і нинішні працівники – чотири санітари. Причиною цього стало те, що «Міська ритуальна служба» програла тендер на послугу, яка стосується доставки тіла. Виграв приватник і на думку Микули це логічно. «Суми, яка закладена у бюджеті було недостатньо, щоб возити покійників, – каже він. – Адже приватник не платить ПДВ, а ми платимо. Однак, я не планував скорочувати цих людей, хотів скоротити тільки посади. А людям запропонувати іншу роботу».

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150