В Івано-Франківську відбулось чергове засідання міської комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення

 • 180x150
 • Опубліковано:

  29 серпня 2013 року відбулося чергове засідання міської комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Так як легалізація заробітної плати є одним із пріоритетних напрямків роботи виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Зазначене питання постійно обговорюються на засіданнях міської комісії з легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
  В роботі комісії взяли участь керівники і спеціалісти департаменту соціальної політики, ДПІ у м. Івано-Франківську, Івано-Франківського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду в м. Івано-Франківську та фінансового управління.
  В рамках виконання Комплексної програми заходів з легалізації заробітної плати в Івано-Франківській області на 2013-2014 роки на засіданні були заслухані керівники підприємств, де за даними ДПІ у м. Івано-Франківську середньомісячна заробітна плата за ІІ квартал 2013 року була нижча, ніж законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати.
  Крім того, на засіданні міської комісії був заслуханий звіт про роботу рейдової робочої групи, а саме рейд який відбувся 22.08.2013р. в центральній частині міста (вул. Тичини, Північний Бульвар). В результаті проведеної роботи перевірено 20 суб’єктів господарювання, виявлено 7 неоформлених найманих працівників. Крім того, необхідно зазначити, що за результатами попереднього рейду (15.08.2013р.) було виявлено 7 неоформлених найманих працівників, і станом на 28.08.2013 року з 6 працівниками належним чином зареєстровані трудові договори. Легалізована заробітна плата склала 6950,8 грн.
  Укотре нагадуємо, що підтримка роботодавцем ідеї легалізації заробітної плати та робочого місця – це захист свого бізнесу від неконкурентних умов, а офіційне оформлення на роботу – соціальна захищеність найманого працівника.
  Пам’ятайте, що податки, які утримуються з вашої заробітної плати, надходять до міського бюджету і будуть використані для покращення соціально-економічного становища мешканців нашого міста.

   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150