Британський інженер побудував найвищу вежу з доміно (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Інженер- будівельник Том Холмс з Брістоля поставив новий світовий рекорд, склавши вежу з кісточок доміно. Про це пише газета Metro 10 вересня.

  Конструкція, яку британець спорудив після місячного планування з колегою Роландом Тріма, досягла 5275 метра в найвищій точці. На її будівництво рекордсмену потрібно сім з половиною годин і 2688 кісточок доміно. Кінцевий результат перевершив попередній рекорд майже на 20 сантиметрів.

  «Будучи інженерами , ми постійно шукаємо творчі рішення для повсякденних завдань, і це цікаво – застосувати мої навички для використання в такому веселому проекті, як цей», – розповів він і додав, що йому з колегою вдалося уникнути найскладніших розрахунків і утомливих випробувань, так як одна кісточка доміно може з легкістю витримати людський вагу, не деформуючись, і при цьому коробка, наповнена трьома тисячами фішок, важить порівняно небагато.

  Рекорд британських інженерів офіційно визнаний Книгою рекордів Гіннесса. Том Холмс і Роланд Трімм вже заявили про те, що збираються побити свій власний рекорд, побудувавши вежу заввишки шість метрів.

  Не так давно в штаті Делавер школярі та їхні викладачі побудували вежу з конструктора «Лего» висотою з 11-поверховий будинок, на створення якої пішло кілька місяців. Висота конструкції , що складалася з більш ніж 500 тисяч деталей , досягла 34,5 метра.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150