У ТК «Буковель» більше 400 інструкторів навчатимуть катанню на лижах і сноуборді

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тиждень тому офіційно стартував зимовий сезон у туристичному комплексі «Буковель». З початком сезону розпочала роботу і Bukovel Ski Skhool.

  Цьогоріч навчатимуть тут за новою методикою, яка є більш ефективною та, за словами директора лижної школи Романа Сметанюка, дозволить клієнтам швидше стати на лижі чи сноуборд.

  «Наші інструктора пройшли навчання в Австрії та Росії, тож у новому сезоні є можливість обирати між методиками навчання. Окрім того, змінено і акценти в роботі. Значної уваги ми приділяємо підростаючому поколінню. Для дітлахів розроблено декілька цікавих програм навчання, обладнано навчальні майданчики таким чином, аби зацікавити навіть найменших, та й кожен інструктор окрім професіоналізму на снігу, володіє навиками спілкування з різними віковими групами. Таких учнів, які не стали на лижі за допомогою наших інструкторів у нас ще не було, а хто не вірить – може приїхати і особисто переконатись!», – розповідає роман Сметанюк.

  Минулого сезону бронювати заняття з інструктором необхідно було заздалегідь, адже попит на навчання був високий. Цьогоріч, щоб уникнути незручностей, керівництво школи значно збільшило кількість інструкторів. В зимовому сезоні 2013-2014 у Bukovel Ski Skhool працюватиме понад 400 фахівців, кожен з яких пройшов відповідне навчання і здав екзамен. Як показує практика, вже на першому занятті клієнти лижної школи підкорюють 7-му трасу.

  «Навчаються не лише початківці, а й ті, хто не один рік катається на лижах чи сноуборді, адже вдосконаленню не має меж, а наші працівники допоможуть навчитись кататись професійно і безпечно», – наголошує директор лижної школи. Лижна школа, як і сам курортний комплекс «Буковель», щороку оновлюється та розвивається. Минулої зими інструктори Bukovel Ski Skhool навчили кататись більше 40 тисяч людей та накатали разом з учнями близько 350 тисяч спусків, тож на разі повні сил, наснаги і позитиву впевнено стартували в новому зимовому сезоні 2013-2014. 

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150