По вул. Гаркуші у сутичці із забудовником постраждала молода жінка (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні приблизно о 9 ранку судовиконавці з’явилися на Гаршуші 29 з метою виконати ухвалу суду, яка зобовязує не чинити перешкоди у володінні та користуванні земельною ділянкою ТзОВ «Транскомсервіс плюс».

  Нагадаємо, вул. Гаркуші фірма «Транскомсервіс плюс» зводить будинок, який хоче приєднати до будинку №29. Новобудова унеможливить в’їзд до будинків №29 та №27а.

  Раніше працівник ДВС Івано-Франківського міського управління юстиції Михайло Судак пояснював, що фірмі «Транскомсервіс плюс» заважають автомобілі, які на в’їзді до свого двору залишили мешканці будинків №29 та 27а. Коли сьогодні вранці Судак не виявив автомобілів, то почав допомагати працівникам «Транскомсервіс плюс» встановлювати огорожу на проїжджій частині по вул. Гаркуші, мотивуючи свої дії рішенням суду.

  Біля будинку люди поставили намет із написом «Голодуємо проти свавілля забудовника, порушення прав людини» та намагалися перешкодити встановленню паркана. Під час протистояння постраждала мешканка будинку №29 Марія Боднарук, яка стверджує, що директор ТзОВ «Транскомсервіс плюс» Тарас Мицик вдарив її в живіт. Жінку госпіталізували до лікарні.

  Адвокат мешканців представив державним виконавцям план земельної ділянки горе-новобудови, згідно з яким між будинками має залишитися проїзд, шириною 3 м. 40 см. Втім, Михайло Судак вперто повторював, що виконує рішення суду. Після кількагодинної сутички виконавці склали акт про перешкоджання виконанню рішення суду і обіцяли повернутися 20 грудня о 9 год.

  ГК

  (Visited 121 times, 1 visits today)
 • 180x150