В Івано-Франківську додатково освітлюватимуть у темну пору доби пішохідні переходи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це повідомив директор державного підприємства з експлуатації мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Юрій Волошанський. За його словами, торік у місті уже додатково підсвітили понад два десятки пішохідних переходів у найнебезпечніших місцях на дорогах у різних районах міста, а цього року планують освітити ще 17 переходів.

  Зокрема, додаткове освітлення змонтують на перехрестях вулиць Галицької-Пулюя, Вовчинецької-Василіянок, Івасюка-Незалежності, Гаркуші-Лепкого, Гаркуші-Франка та на Північному бульварі. Підсвітять окремі пішохідні переходи на вулицях Галицькій, Тролейбусній, Василіянок (біля парку Воїнів-інтернаціоналістів та біля обласного управління лісового господарства), Угорницькій (біля «Легенди»), Юності (біля магазину «Джем» та обласної ДАІ), Коновальця (біля вул. Рильського та вул. Медичної).

  «Ми хотіли б зробити більше, – каже Ю.Волошанський, – але у бюджеті на ці роботи передбачено 350 тисяч гривень і ще не відомо, скільки коштів та коли надійде. Тому все залежатиме від фінансування. Загалом на експлуатацію мереж зовнішнього освітлення цього року нам передбачили коштів лише на 70% від потреби. Підприємство змушене перейти на чотириденний робочий тиждень».

  ЗК

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150