Арсен Аваков проігнорував громаду Прикарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  17.04.2014 року на сайті МВС Україні з’явилася шокуюча для громадськості інформація, що в результаті відкритого конкурсу було призначено нових керівників УМВС в областях (Київська, Рівненьська та Львівська). В той же час до другого етапу Конкурсу на заміщення посади УМВС України в Івано -Франківській області пройшли Сергій Піддубний, Володимир Лемчак та Ігор Сав’юк.

  У своєму блозі на “Українській Правді”, голова Люстраційного комітету України Єгор Соболєв зазначив: – “Вже другий тиждень від громадськості Івано -Франківщини не має жодних оцінок кандидатів, які у Вас висунулися. Я переконав кадрову комісію почекати Ваших оцінок до наступного четверга. Якщо Ви далі будете пасивними, хто нам лікар і навіщо ці відкриті конкурси!? Будь ласка, оцінюйте і присилайте резолюції нам на luscomitet@gmail.com. При цьому не треба обирати кандидатів – це компетенція МВС. Їх треба перевіряти, щоб не пройшли негідники”.

  Така позиція МВС України вказує на те, що в самому міністерстві відбуваються дивні та містичні події. Зникають та з’являються документи, дістаються із колоди старі краплені карти, із кандидатами, що вже заперечувались громадськістю.

  12.04. 2014 року Координаційна рада Громадських об’єднань Івано -Франківської області, із залученням майже всіх громадських та політичних об’єднань обговорили та заслухали кандидатури всіх сімох кандидатів, що були у списку МВС. Восьмий претиндент на посаду Сергій Піддубний цей захід зігнорував, так як раніше вже двічи йому було відмовлено у довірі Прикарпатців. Під час люстрації найбільше дісталось тому ж таки Сергію Піддубному, якого згадували як корупціонера, хабарника та його дивне бажання очолити саме Івано -Франківську міліцію, де його мало хто знає. Родом Сергій Піддубний з Рівненщини. Цікаво чому він не претиндує на посаду очильника Рівненьської міліції де вже працював, забезпечений житлом та має “багато друзів”? Чи його там не бачать люди?

  Блідним вийшов з комісії і Ігор Сав’юк колишній перший заступник начальника УМВС в Івано -Франківський області, якого активісти звинуватили у хабарнецтві, зв’язках із наркомафією. Представник Громадської ради при УМВС в області Ростислав Гудзінський задав Ігорю Івановичу риторичне питання, про його мету повернення у міліцію? – “Налагодити втрачений за час перебування на пенсії наркотрафік із сепаратиським Кримом?” За, що він доречі і був звільнений з ОВС. Пригадали також спалений невідомими автомобіль та викрадені з його житла 6 кілограмів золотих виробів. Виходячи із приміщення, в якому засідала Координаційна рада, Ігор Іванович по міліцейськи відрізав -” придурки”. Дякуємо перевертню у пагонах за таку оцінку роботи громадськості.

  Непереливки було і одному із фаворитів на посаду начальника УМВС в області Володимиру Лемчаку, якому згадали і ДТП з смертельними наслідками і чудотворне сцілення від інвалідності, яке настало після пропозиції пенсіонеру МВС очолити відділ внутрішньої безпеки області та ін.

  Гострі та не завжди зручні питання прозвучали до всіх без виключення претиндентів на посаду начальника УМВС України в Івано -Франківській області. Оцінювались не лише професійні якості, але й людські, статки, участь у “Ревлюції Гідності” та житті громади після неї. Участь в налагоджуванні та координації роботи міліції, громадських формувань в області, думка та відзови діючих та колишніх працівників міліції, інше.

  За результатами рейтенгового голосування підтримку громадськості Івано -Франківської області отримало два кандидата: Манжелей Ярослав Іванович та Христін Василь Михайлович. Лист із рекомендацією Координаційної ради Громадських організацій Івано -Франківської області № 8 від 12 квітня 2014 року, в той же день був направлений в МВС України на і’мя Арсена Авакова, як електроною поштою, так і заказними листами та наручно. Про відправку листа підтримки громадськість одразу повідомила по мобільному телефону одного із заступників міністра.

  15.04.2014 року та 17.04.2014 року оригінали листа були зареєстровані в Відділі обробки кореспонденції та нормативних документів МВС № 3. Але як і раніше були очевидно зігноровані посадовцями МВС України, що прямо вказує на нехтування думки громади Прикарпаття та корупційну складову.

  Одже, виходячи із такої зухвалої і антиукраїнської позиції керівництва МВС України, Громада області вимагає: негайно переглянути результати першого етапу конкурсу, провести службову перевірку та пояснити чому в МВС відбуваються такі містичні події, і з’ясувати хто в нашій державі господар? Народ, який здійснив “Революцію Гідності”, чи купка продажних чиновників МВС, які каламутять воду, клеють дурня називаючи себе слугами народу.

  Віталій Чорненький

  (Visited 110 times, 1 visits today)
 • 180x150