Як компенсувати витрати на підвищення цін по оплаті комунальних послуг

 • 180x150
 • Опубліковано:

  5 квітня Урядом України розроблено і затверджено постанову про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги.

  „Останнім часом у країні відбувається підвищення цін на комунальні послуги, це пов’язано із зростанням тарифів на газ. З метою посилення соціального захисту мешканців, розроблена постанова, у якій чітко визначений порядок надання компенсацій і те, які саме категорії населення попадають під ці компенсації”, – зазначає директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

  З 1 травня продовжує роботу програма житлових субсидій на літній період, а компенсація буде додатковою соціальною пільгою для мешканців і надаватиметься з 1 липня, повідомляє прес-служба МВК.

  За словами Олександри Заклинської, для того, щоб отримати компенсацію, мешканцям Івано-Франківська – уповноваженим власникам житла – необхідно звернутися до Департаменту соціальної політики із заявою та пред’явити паспорт громадянина України або документ, який засвідчує іноземця чи особу без громадянства, і відповідні спеціалісти зможуть розрахувати за сукупним доходом сім’ї ту суму, що буде надаватися, як компенсація. До складу сім’ї включаються особи, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку).

  Розрахунок сукупного доходу для призначення компенсації провадиться відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги.
  У разі, коли будь-хто з працездатних членів сім’ї надає інформацію про відсутність доходів за будь-який місяць протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, до розрахунку приймається дохід такого члена сім’ї на рівні прожиткового мінімуму для працездатних.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150