Карітас допомагає ВІЛ-позитивним людям та попереджує поширення інфекції серед молоді

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Щороку третя неділя травня присвячена пам’яті померлих від СНІДу. Цього дня люди, яких торкнулася ця трагедія, а також ті, кому небайдуже чуже життя, намагаються виразити та висловити свою підтримку один одному. БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», розуміючи своє завдання як у наданні допомоги ВІЛ-позитивній, так і в попередження поширення ВІЛ-інфекції, організував та провів ряд заходів, які були присвячені цій темі.

  На базі Бурштинського торгівельно-економічного коледжу команда працівників проекту «Центр догляду та підтримки ЛЖВС» провела просвітницьку акцію для студентської молоді. Дітей залучили дітей до багатьох видів групової роботи: вікторини, розв’язування кросвордів, конкурс малюнка, перегляд міні-фільму, тощо. Під кінець акції студенти всі разом виклали символічну червону стрічку, запалили свічки та вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, чиє життя забрала ця недуга. Крім того, діти на знак підтримки людей, які живуть з ВІЛ на картонних сердечках написали свої побажання для них, висловили співчуття тим, хто вже втратив своїх близьких та друзів.

  Ці дитячі побажання карітасівці передали людям, які живуть з ВІЛ під час групового заняття самодопомоги для цих людей, яке менеджер проекту провела з нагоди вшанування пам’яті померлих від СНІДу. Під час заняття присутні спілкувалися, ділилися не тільки своїми проблемами, а й радощами. А потім прочитали повідомлення, які були написані для них зовсім незнайомими людьми, котрі бажали їм здоров’я, радості, благополуччя, а головне – віри, надії та любові, тих начал, які тримають людство та ведуть до вічності.

  Захід відбувся в рамках проекту «Зменшення дискримінації уразливих до ВІЛ груп та профілактика ВІЛ/СНІД у місцевій громаді шляхом забезпечення доступу студентів професійно-технічних училищ до тестування на ВІЛ» за фінансування Карітас єпархії Трір (Німеччина).

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150