ДТЕК придбав реанімобіль для Івано-Франківської області вартістю 1 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  ДТЕК передав для Івано-Франківського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф реанімобіль Mercedes Benz Sprinter класу С вартістю 1 млн грн. Автомобіль придбано згідно з угодою про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області в рамках соціального партнерства з компанією ДТЕК.

  «Придбаний реанімобіль європейського стандарту покращить якість медичного обслуговування населення Івано-Франківської області в невідкладних умовах, підвищить оперативність та якість надання невідкладної медичної допомоги. Адже завдяки підвищеній прохідності на деяких ділянках доріг та в умовах бездоріжжя реанімобіль зможе вчасно доїхати до пацієнта та евакуювати його. Технічні характеристики та медичне обладнання даного автомобіля дадуть можливість надавати повноцінну допомогу пацієнту, який перебуває у невідкладному стані, на місці події», – говорить головний лікар Івано-Франківського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський.

  Сучасний реанімобіль Mercedes Benz Sprinter класу С максимально оснащений усім необхідним для надання швидкої медичної допомоги згідно з світовими стандартами: електрокардіографом, дефібрилятором, електричним стимулятором серця, апаратом штучної вентиляції легенів, носилками. Крім цього, в автомобілі встановлено додаткове обладнання – вакуумний матрац для транспортування постраждалих при травмах хребта, переломах, внутрішніх кровотечах і шокових станах. Також є усі необхідні типи вентиляційно-респіраційного обладнання з масками для дорослих та дітей.

  «Вже другий рік на Івано-Франківщині у місті Бурштин, де працює наше підприємство – ДТЕК Бурштинська ТЕС, реалізовується Стратегія соціального партнерства. З ініціативи громади галузь охорони здоров’я була визнана однією з пріоритетних. ДТЕК – соціально відповідальна компанія і дбає про здоров’я своїх працівників, їхніх сімей та мешканців міст, де працюють наші підприємства. Тепер і Івано-Франківський обласний центр екстреної допомоги та медицини катастроф отримав від ДТЕК сучасний реанімобіль. Зараз в Україні багато медичних установ стикаються з проблемами недостатньої забезпеченості фахівцями, старої техніки, неможливості транспортування пацієнтів на великі відстані через відсутність спеціального транспорту або погані дороги. Ми робимо усе для того, щоб покращити доступ людей до медичних послуг», – розповіла керівник департаменту соціального розвитку ДТЕК Вікторія Гриб.

  Розроблена і схвалена міською громадою Бурштина Стратегія соціального партнерства передбачає, що впродовж 2013-2015 років компанія направить на розвиток соціальної сфери міста більше 13 млн грн. Фінансова та експертна допомога для міста надається у п’яти напрямках: охорона здоров’я, енергоефективність, покращення соціально-значущої інфраструктури, розвиток бізнес-середовища та підвищення активності громади. Основна мета кожного проекту у всіх 5-ти сферах – це покращення якості життя громади міста не лише сьогодні, але й у перспективі. У цьому полягає стратегічний підхід до планування соціальних інвестицій.

  Протягом 2013-2015 років ДТЕК профінансує соціальні програми у 31 населених пунктах та районах України на загальну суму понад 350 млн грн.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150