Фото красивого злочинця зібрало понад 35 тисяч «лайків» у Facebook

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Фотографія злочинця, опублікована 19 червня на сторінці поліції каліфорнійського міста Стоктон в Facebook, зібрала понад 35 тисяч «лайків», повідомляє Uproxx. Користувачок соцмережі визнали затриманого Джеремі Микса чарівно привабливим бідкалися в коментарях до знімка, що «така краса пропаде даремно».

  30-річний Мікс був затриманий в ході поліцейського рейду, американські правоохоронці пред’явили йому звинувачення в незаконному зберіганні вогнепальної зброї і боєприпасів. Який запобіжний захід загрожує Міксу і коли відбудеться суд, не уточнюється.

  Разом з Міксом заарештували ще трьох чоловіків, їх фотографії також з’явилися на сторінці місцевої поліції в Facebook, проте не мали такого успіху серед підписниць: знімок Террі Бейлі зібрав 782 «лайка», Джузрі Коулмана – 57, а Джоеліна Коулмана – 16 (на момент написання новини).

  Підписники сторінки залишили понад 11 тисяч коментарів до фото «злочинного красунчика» Мікса. «Я хочу, щоб він увірвався в мій дім», «О Боже, які очі!», «Хочу його», «Який милашка», – писали дами. Чоловіки, в основному, переймалися з приводу рівня моральності прекрасної половини людства, готової захоплюватися симпатичним злочинцем. Деякі користувачі висловлювали впевненість, що Міксу варто було б спробувати щастя в модельному агентстві.

  Чи одружений чоловік, не повідомляється.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150