Біженці з Східних регіонів України піднялися на Говерлу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 29 червня, з нагоди святкування Дня молоді на горі Говерла відбулась всеукраїнська акція «Плечем до плеча. Карпати об’єднують Україну». Організатори мали на меті продемонструвати єдність і згуртованість українського народу в прагненні до миру і світлого майбутнього. Участь взяли і біженці з південно-східних областей та АРК.

  На запрошення Тимофія Нагорного, президента «Фонду волонтерів України» переселенці із Прикарпаття піднялися на найвищу вершину Українських Карпат, де разом із співаками та молодими громадськими діячами з усієї України помолились за мир в Україні, заспівали державний Гімн України та стали учасниками нового рекорду.

  Наймолодшим учасником заходу став переселенець із Криму – 8-місячний Абдушаєв Алі, який наразі із родиною проживають на Прикарпатті.

  Переселенці, які піднялися на вершину були приємно вражені краєвидами Українських Карпат. Вони подякували за сприяння і підтримку вже впродовж довгого періоду їх перебування на Прикарпатті Координаційній раді з надзвичайних ситуацій, яка займається переселенцями та обласному МНС за наданий транспорт та супровід під час підйому та спуску на вершину.

  «Ми досі під враженням від гостинності прикарпатців. Завжди мріяли піднятись на Говерлу. Дякуємо організаторам, що втілили нашу мрію у життя», – зауважила одна із переселенок пані Наталя Сургова.

  Нагадаємо, станом на сьогодні в області перебуває близько 600 переселенців із Східних регіонів Украіни.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150