Федір Добронравов побив українку через Путіна?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями в Інтернеті з’явилася шокуюча історія Валентини та Геннадія Бардакових про їхній силовий конфлікт із російськими знаменитостями.Подружжя – родом з України, а зараз проживає в Нью-Йорку. Будучи в Талліні, пара зустріла там режисера відомих кінострічок – «Місце зустрічі змінити не можна» і «10 негренят» – Станіслава Говорухіна.

  За словами Валентини, вона співпереживає останнім подіям на батьківщині, тому й вирішила підійти до відомого режисера, щоб запитати, навіщо він підписав лист на підтримку президента РФ – Путіна.

  «Говорухін не відповів, лише мовчки посміхався, не випускаючи з рота свою люльку. Замість нього стали говорити його товариші.Я просила поважати метра і дати йому відповісти, але вони не давали можливості цивілізовано вести бесіду, постійно перебивали, сипали образами: «фашисти», «нікчеми», «та хто ви такі, щоб приставати до генія?», «Ти п’яна, йди звідси!» – написала Бардакова про те, що сталося, в себе на сторінці в соціальній мережі.

  Також Валентина зізналася – зрозумівши, що відповіді від метра так і не дочекається, вирішила піти. Однак, ображена насмішками режисерського оточення, вона не втрималася і на прощання сказала кілька «міцних» слів на адресу зіркової компанії і російського президента.

  Першим на образливі слова жінки відреагував російський актор – Федір Добронравов. За словами Валентини, артист схопив її чоловіка за горло, кинув Геннадія на підлогу і почав разом зі своїми колегами бити українця ногами.

  «Я спробувала захистити чоловіка і стала перед одним із нападників, почала шмагати його букетом з жовто-блакитних квітів по обличчю. Тоді дісталося і мені: мене з грубою силою потягли в бік і тримали, щоб я не змогла прийти на допомогу чоловікові.
  В результаті зустрічі з діячами культури у мене зламаний палець, а у чоловіка множинні гематоми »
  , – підкреслила Бардакова.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150