В Івано-Франківську у вихідний день збирають гроші за паркування. Комунальники кажуть, що законно

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мешканці Івано-Франківська скаржаться, що працівники комунального підприємства "Сервіс Авто" збирають гроші у вихідний день, присвячений Дню Конституції. Керівник КП "Сервіс Авто" Андрій Строїч запевняє, що паркувальники закон не порушують.

  Сьогодні представники КП "Сервіс Авто" збирали плату за паркування, незважаючи на офіційний вихідний. Деяких франківських водіїв це обурило: люди нагадують, що у вихідні за паркування плату збирати не повинні. "Для людей сьогодні офіційний державний вихідний. А ці гроші з людей збирають", – обурюється франківчанин Іван Маркович. З подібною скаргою до редакції звернувся також один із депутатів Івано-Франківської міської ради.

  Нагадуємо, в Україні неробочими днями для зон платного паркування вважаються лише неділі та державні і релігійні свята, визначені чинним законодавством.

  "Субота для нас робочий день. Але в цю суботу ми не працювали, бо на неї припав День Конституції. Тож працюємо сьогодні. Все згідно з законом – ми не порушуємо", – прокоментував КУРСу директор КП "Сервіс Авто" Андрій Строїч.

  Офіційну позицію "Сервіс Авто" підтвердили паркувальники, які працюють в центрі Івано-Франківська.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150