Мешканець Косівщини подарував батальйону “Айдар” власний БТР

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мешканець села Пістинь Косівського району Петро Третяк передасть власний бронетранспортер батальйону «Айдар». Подарунок військовослужбовцям має доставити міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

  Як повідомив «КУРСу» голова координаційного центру швидкого реагування, депутат обласної ради Юрій Романюк, БТР перевезуть у місце дислокації "Айдару" під Луганськом на спеціальному транспорті.

  «Він буде запакований бронежилетами, продуктами харчування та гуманітарною допомогою для військовослужбовців», – повідомив Романюк.

  Бронетранспортер – власність підприємця з села Пістинь Косівського району Петра Третяка. Два роки тому чоловік придбав БТР на аукціоні у Хмельницькому.

  «Він мав іти на металолом, і мені стало його шкода, – розповідає Петро Третяк. – Я сказав, що куплю його, якщо будуть документи. Після цього мені зробили документи на 10 років за дорученням на право продажу. Оформили 2013 роком, хоча БТР виготовлений десь у 80-х роках».

  Підприємець придбав бронемашину без бойової башти, у занедбаному стані. Згодом відремонтував її, а як почалися бойові дії на Сході, вирішив подарувати українським військовослужбовцям.

  «Я через інтернет вийшов на Міністерство оборони України з пропозицією передати БТР батальйону «Айдар». Після цього заступник командира батальйону зв’язався з міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом», – розповідає Третяк.
  Анушкевичус погодився особисто передати БТР «Айдару».
  Зараз, зазначає Петро Третяк, вирішується питання транспортування броньованого автомобіля на Схід.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150