У Івано-Франківську призначають компенсації за оплату комунальних послуг

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З 1 липня поточного року розпочала діяти постанова про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги. Даною постановою визначається порядок призначення компенсацій та визначається перелік категорій, яким надаватиметься право на отримання компенсації.

  З метою недопущення проблемних ситуацій, створена робоча комісія на рівні обласної державної адміністрації та готується розпорядження міського голови щодо створення міської робочої комісії.

  Директор департаменту соціальної політики Олександра Заклинська розповідає, що до складу комісії буде включено представників комунальних підприємств, департаменту соціальної політики, департаменту житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, які зможуть вчасно і в повному об’ємі вивчити кожне проблемне питання і вирішити його.

  Також передбачається проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи для мешканців Івано-Франківська. У департаменті соціальної політики працює „гаряча лінія” за номером 55-23-03 і щоденно ведеться прийом громадян.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150