В Івано-Франківську збільшать тарифи за паркування

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це йдеться у проекті рішення міськвиконкому про впровадження паркувальних зон і диференційованих тарифів на паркування. У разі погодження рішення набуває чинності з 2015 року.

  На практиці місто поділять на три паркувальні зони: центр, територія, прилегла до центру та окраїна.

  Тарифи за годинне перебування на парковці суттєво зростуть у першій зоні (легкові авто – 8 грн; вантажні та автобуси – 16 грн; місячний абонемент – 600 грн) і другій зоні (легкові машини – 4 грн; вантажні та автобуси – 8 грн; місячний абонемент – 300 грн).

  У третій зоні водії легкових автівок платитимуть 2 грн, вантажних і автобусів – 4 грн, а абонемент на місяць обійдеться в 200 грн.
  Паркувати транспортний засіб можна буде в межах тієі чи іншої зони будь-де, де не заборонена стоянка. А не лише на визначених зараз місцях. Штраф за неоплату становитиме десятикратний розмір годинної вартості за парковку. Також передбачено встановлення паркоматів і введення системи контролерів.

  Як повідомили в Управлінні комунального господарства, транспорту і зв’язку, основна мета такої реформи – розвантаження транспортного потоку в центральній частині міста. Наразі проект винесуть на громадські слухання, а потім – на погодження міськвиконкому.

  ГК

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150