«Найкрасивіший злочинець США» постав перед судом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Американський злочинець Джеремі Мікс (Jeremy Meeks), що став улюбленцем соцмереж завдяки привабливій зовнішності, 8 липня постав перед судом Сан-Хоакіна (Каліфорнія), повідомляє The Washington Post. Окружна інстанція постановила передати справу у федеральну прокуратуру, так що кар’єра в модній індустрії, запропонована Міксу раніше модельним агентством, опинилася під великим питанням.

  Спочатку Міксу були пред’явлені звинувачення по 12 пунктам, пов’язаним зі зберіганням зброї, боєприпасів, опором при затриманні. Окружний суд звів справу звинувачення всього до одного пункту – зберігання зброї.

  Навіть по одному пункту звинувачення Міксу загрожує до десяти років позбавлення волі і штраф в 250 тисяч доларів. Крім того, через перехід справи у федеральну прокуратуру, надалі засідання суду будуть закритими для преси, так що прихильницям «злочинного красунчика» не вдасться помилуватися на нього до закінчення процесу.

  Мікс став зіркою в червні 2014 року. Фотографія затриманого за незаконне зберігання зброї Мікса, опублікована 19 червня на сторінці поліції каліфорнійського міста Стоктон в Facebook, зібрала понад сто тисяч «лайків» і 12500 репости (на момент написання новини). Інтернет-користувачки висловлювали захоплення «злочинним красунчиком», його новоявлені шанувальниці навіть створили фанатську сторінку в його честь. У Мережі отримав поширення хештег # freejeremymeeks.

  Побачивши таку популярність «сексуального злочинця», букери з модельного агентства Blaze Modelz висловили думку, що могли б домогтися для красеня рекламних контрактів з такими модними будинками, як Versace і Armani. Експерти висловлювали готовність запропонувати Міксу заробіток від 15 до 30 тисяч доларів на місяць. Мікс найняв собі особистого агента.

  Джеремі Мікс не визнав себе винним і в даний час знаходиться під вартою без права звільнення під заставу.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150